Naši partneri

Na našich projektoch spolupracujeme s tými najlepšími.

FLOS
Taliansku firmu FLOS založili v roku 1962 Dino Gavina a Cesare Cassina v talianskom Merane s cieľom vyrábať moderné a novo poňaté svietidlá. Práve za týmto účelom začali spolupracovať s Achille Castiglionim, Pier Giacomo Castiglionim a Tobi Scarpa. Tvarom zaujímavé a originálne poňaté svetelné systémy vyrobené pod značkou FLOS si rýchlo získali záujem a uznanie zákazníkov po celom svete.

ARES/FLOS OUTDOOR
Spoločnosť ARES bola pred pár rokmi mladou talianskou firmou vyrábajúcou exteriérové svietidlá. Vďaka svojej špičkovej povrchovej technológii, ktorá je mimoriadne odolná voči klimatickým vplyvom si výrobcu všimol FLOS a došlo k akvizícii. FLOS tak rozšíril svoje portfólio o outdoor sekciu – FLOS OUTDOOR. Mnoho výrobkov ARES obohatilo FLOS OUTDOOR portfólio.

XAL
XAL je spoločnosť vyrábajúca svietidlá a osvetľovacie systémy zamerané na osvetlenie obchodov, kancelárii, hotelov a bytových priestorov. Centrála spoločnosti sídli v Grazi v Rakúsku, kde bola táto spoločnosť založená Andreasom a Claudiou Hierzer v roku 1989.

WEVER & DUCRÉ
Vďaka partnerstvu so známym rakúskym výrobcom svietidiel, XAL, dostal belgický výrobca do svojho portfólia nové výrobky i technológie. Nový dizajn svietidiel ide ruka v ruke s LED zdrojmi. Užite si prvotriednu kvalitu za rozumné ceny.

TARGETTI
Produkcia spoločnosti TARGETTI bola vždy orientovaná na architektonické osvetlenie, ktoré spája zabudované svietidlá, projektory a modulárne systémy, a tak poskytuje jeden z najširších a najinovatívnejších sortimentov v tejto oblasti.

LOUIS POULSEN
Svietidlá LOUIS POULSEN sa opierajú o filozofiu vyjadrenú v troch pojmoch: funkcia, pohodlie, atmosféra. Sú známe pre svoju originalitu, jednoduchosť a výnimočnosť. Pre Louis Poulsen pracovali mnohí významní dizajnéri ako napríklad Louis Campbell, Ross Lovegrove a Arne Jacobsen.

STILNOVO
Stilnovo je značka, ktorá od svojho založenia v roku 1946 neprestáva fascinovať a vďaka ikonickým kolekciám a spolupráci s majstrami dizajnu 20. storočia si vyslúžila obdiv historikov, zberateľov a milovníkov dizajnu.
Značka je súčasťou LINEALIGHT GROUP.

LINALIGHT 
LINEALIGHT je taliansky výrobca kvalitného architektonického osvetlenia. Postupom času rozšíril svoje portfólio o „Decorative“ sekciu a Urban/Outdoor. Je to silný hráč i na poli industriálneho osvetlenia. Pred pár rokmi LINEALIGHT GROUP vdýchla život a investície značke STILNOVO a oživila tak dizajny 60-tych rokov minulého storočia.

TOM DIXON
V roku 2002 začal britský dizajnér pod svojím menom vyrábať nábytok a svietidlá, zaviazal sa k inováciám a oživeniu britského nábytkárskeho priemyslu. Veľa pracuje s kovmi ako meď, liatina. Mnohé z jeho výrobkov sú už dnes ikonami dizajnu.

LUMINA
Spoločnosť Lumina bola založená v roku 1973 Thomasom Ciminim. Ikonou Luminy je stolové svietidlo Daphine, dizajnérom ktorej bol práve Thomaso. Daphine je exponátom mnohých múzeí a galérií úžitkového umenia po celom svete. Lumina sa môže pochváliť spoluprácou s mnohým zvučnými menami ako Walter Monici, Yaacov Kaufman, Emanuele Ricci a FOSTER&Partners, ktorí pre ňu vytvorili jej charakteristický dizajn.

ERCO
Spoločnosť ERCO je jedným z najväčších lídrov a špecialistov v architektonickom osvetlení s použitím najnovších LED technológií. ERCO sa venuje vývoju osvetľovacích techník a sústav pre použitie v interiéri i exteriéri v projektoch ako: galérie, verejné priestranstvá, kancelárie, obchody atď.

ZEITRAUM
Zeitraum je životný postoj a veci okolo nás. Všetky objekty, ktoré nás sprevádzajú životom musia mať charakter a zároveň by mali byť praktické, prispôsobivé a nevtieravé.

LUCE & LIGHT
Zameraním Luce&Light je návrh a výroba osvetľovacích systémov a sústav s využitím najnovších LED technológií pod značkou Made in Italy. Svietidlá Luce&Light sú dokonale integrované nielen s vnútornými a vonkajšími priestormi ale i povrchmi, a vytvárajú tak prirodzené architektonické osvetlenie.