/ Partneri

TARGETTI

Produkcia spoločnosti TARGETTI bola vždy orientovaná na architektonické osvetlenie, ktoré spája zabudované svietidlá, projektory a modulárne systémy, a tak poskytuje jeden z najširších a najinovatívnejších sortimentov v tejto oblasti.
 
LOUIS POULSEN

Svietidlá LOUIS POULSEN sa opierajú o filozofiu vyjadrenú v troch pojmoch: funkcia, pohodlie, atmosféra. Sú známe pre svoju originalitu, jednoduchosť a výnimočnosť. Pre Louis Poulsen pracovali mnohí významní dizajnéri ako napríklad Louis Campbell, Ross Lovegrove a Arne Jacobsen.
 
XAL

XAL je spoločnosť vyrábajúca svietidlá a osvetľovacie systémy zamerané na osvetlenie obchodov, kancelárii, hotelov a bytových priestorov. Centrála spoločnosti sídli v Grazi v Rakúsku, kde bola táto spoločnosť založená Andreasom a Claudiou Hierzer v roku 1989.
 
Wever & Ducré

Vďaka partnerstvu so známym rakúskym výrobcom svietidiel, XAL, dostal belgický výrobca do svojho portfólia nové výrobky i technológie. Nový dizajn svietidiel ide ruka v ruke s LED zdrojmi. Užite si prvotriednu kvalitu za rozumné ceny.
 

FLOS
Taliansku firmu FLOS založili v roku 1962 Dino Gavina a Cesare Cassina v talianskom Merane s cieľom vyrábať moderné a novo poňaté svietidlá a osvetlenie. Práve za týmto účelom začali spolupracovať s Achille Castiglionim, Pier Giacomo Castiglionim a Tobi Scarpa. Tvarom zaujímavé a originálne poňaté svetelné systémy vyrobené pod značkou FLOS si rýchlo získali záujem a uznanie zákazníkov po celom svete.

 
ARES
Mladá talianska firma, ktorej skúsenosti pochádzajú z bývalej spolupráce s gigantickým výrobcom vonkajšieho osvetlenia. Vďaka tomu taktiež sama vyrába prevažne vonkajšie osvetlenie, ktoré v niektorých prípadoch je vhodné i pre aplikácie do interiéru. Uviedla na trh už pred niekoľkými rokmi do sortimentu LED svietidlá, špecializuje sa na ochranu a odolnosť svietidiel proti klimatickým vplyvom. Ponúka k produktom bohaté príslušenstvo k vytvoreniu svetelných efektov.

 
Tom Dixon

V roku 2002 začal britský dizajnér pod svojím menom vyrábať nábytok a svietidlá, zaviazal sa k inováciám a oživeniu britského nábytkárskeho priemyslu. Veľa pracuje s kovmi ako meď, liatina. Mnohé z jeho výrobkov sú už dnes ikonami dizajnu.
 

ZEITRAUM

Zeitraum je životný postoj a veci okolo nás. Všetky objekty, ktoré nás sprevádzajú životom musia mať charakter a zároveň by mali byť praktické, prispôsobivé a nevtieravé.

 

LUMINA

Spoločnosť Lumina bola založená v roku 1973 Thomasom Ciminim. Ikonou Luminy je stolové svietidlo Daphine, dizajnérom ktorej bol práve Thomaso. Daphine je exponátom mnohých múzeí a galérií úžitkového umenia po celom svete. Lumina sa môže pochváliť spoluprácou s mnohým zvučnými menami ako Walter Monici, Yaacov Kaufman, Emanuele Ricci a FOSTER&Partners, ktorí pre ňu vytvorili jej charakteristický dizajn.
 
MLE

S viac ako 25 ročnými skúsenosťami, je MLE jedným z popredných európskych výrobcov osvetlenia, zameraných na osvetlenie hotelov a luxusných plavidiel.
 
iLIGHT

Spoločnosť iLight si vybudovala dobré meno ako jedna z vedúcich značiek v oblasti riadiacich systémov osvetlenia. Od exkluzívnych butikov až po celosvetovo známe hotelové komplexy, riadiaci systém iLight môžeme nájsť v projektoch vo Veľkej Británii, Európe, na Strednom Východe a v Ázii.
 
RCL – Remote Controlled Lighting Ltd.

RCL je jediná spoločnosť na svete špecializujúca sa na dizajn a výrobu diaľkovo ovládaných bodových svietidiel. Používajú sa tam,  kde je nutné meniť smerovanie alebo intenzitu (alebo oboje) bodového osvetlenia, ktoré by si inak vyžadovalo použitie mechanického zdviháka, lešenia alebo rebríka. Toto ich robí ideálnymi pre použitie v priestoroch ako sú bálové sály a banketové miestnosti, múzeá, galérie a obchody.