/ Partneri

TARGETTI

Produkcia spoločnosti TARGETTI bola vždy orientovaná na architektonické osvetlenie, ktoré spája zabudované svietidlá, projektory a modulárne systémy, a tak poskytuje jeden z najširších a najinovatívnejších sortimentov v tejto oblasti.
 
LOUIS POULSEN

Svietidlá LOUIS POULSEN sa opierajú o filozofiu vyjadrenú v troch pojmoch: funkcia, pohodlie, atmosféra. Sú známe pre svoju originalitu, jednoduchosť a výnimočnosť. Pre Louis Poulsen pracovali mnohí významní dizajnéri ako napríklad Louis Campbell, Ross Lovegrove a Arne Jacobsen.
 
XAL

XAL je spoločnosť vyrábajúca svietidlá a osvetľovacie systémy zamerané na osvetlenie obchodov, kancelárii, hotelov a bytových priestorov. Centrála spoločnosti sídli v Grazi v Rakúsku, kde bola táto spoločnosť založená Andreasom a Claudiou Hierzer v roku 1989.
 
Wever & Ducré

Vďaka partnerstvu so známym rakúskym výrobcom svietidiel, XAL, dostal belgický výrobca do svojho portfólia nové výrobky i technológie. Nový dizajn svietidiel ide ruka v ruke s LED zdrojmi. Užite si prvotriednu kvalitu za rozumné ceny.
 

FLOS
Taliansku firmu FLOS založili v roku 1962 Dino Gavina a Cesare Cassina v talianskom Merane s cieľom vyrábať moderné a novo poňaté svietidlá a osvetlenie. Práve za týmto účelom začali spolupracovať s Achille Castiglionim, Pier Giacomo Castiglionim a Tobi Scarpa. Tvarom zaujímavé a originálne poňaté svetelné systémy vyrobené pod značkou FLOS si rýchlo získali záujem a uznanie zákazníkov po celom svete.

 
ARES
Mladá talianska firma, ktorej skúsenosti pochádzajú z bývalej spolupráce s gigantickým výrobcom vonkajšieho osvetlenia. Vďaka tomu taktiež sama vyrába prevažne vonkajšie osvetlenie, ktoré v niektorých prípadoch je vhodné i pre aplikácie do interiéru. Uviedla na trh už pred niekoľkými rokmi do sortimentu LED svietidlá, špecializuje sa na ochranu a odolnosť svietidiel proti klimatickým vplyvom. Ponúka k produktom bohaté príslušenstvo k vytvoreniu svetelných efektov.

 
Tom Dixon

V roku 2002 začal britský dizajnér pod svojím menom vyrábať nábytok a svietidlá, zaviazal sa k inováciám a oživeniu britského nábytkárskeho priemyslu. Veľa pracuje s kovmi ako meď, liatina. Mnohé z jeho výrobkov sú už dnes ikonami dizajnu.
 

ZEITRAUM

Zeitraum je životný postoj a veci okolo nás. Všetky objekty, ktoré nás sprevádzajú životom musia mať charakter a zároveň by mali byť praktické, prispôsobivé a nevtieravé.

 

LUMINA

Spoločnosť Lumina bola založená v roku 1973 Thomasom Ciminim. Ikonou Luminy je stolové svietidlo Daphine, dizajnérom ktorej bol práve Thomaso. Daphine je exponátom mnohých múzeí a galérií úžitkového umenia po celom svete. Lumina sa môže pochváliť spoluprácou s mnohým zvučnými menami ako Walter Monici, Yaacov Kaufman, Emanuele Ricci a FOSTER&Partners, ktorí pre ňu vytvorili jej charakteristický dizajn.
 
MLE

S viac ako 25 ročnými skúsenosťami, je MLE jedným z popredných európskych výrobcov osvetlenia, zameraných na osvetlenie hotelov a luxusných plavidiel.
 
iLIGHT

Spoločnosť iLight si vybudovala dobré meno ako jedna z vedúcich značiek v oblasti riadiacich systémov osvetlenia. Od exkluzívnych butikov až po celosvetovo známe hotelové komplexy, riadiaci systém iLight môžeme nájsť v projektoch vo Veľkej Británii, Európe, na Strednom Východe a v Ázii.